2017.05.27. 11:00-17:00

 

Gyereknap A Notre Dame-i toronyőr jegyében

Aktuális
program

2017.05.27. 11:00-17:00

 

Gyereknap A Notre Dame-i toronyőr jegyében

Közösségi
oldalaink
Facebook Google+ Youtube Foursquare Twitter
Főoldal

Hu | En

A XXXIX. Nyári Tárlat zsűrizésének eredménye

 

Tisztelt Művészek! Itt találhatják a XXXIX. Nyári Tárlat zsűrijén továbbjutott alkotók és alkotások listáját. Szeretettel gratulálunk! 

Appelshoffer Péter: Pergamoni hellén hős
Ásztai Csaba: Szivárvány
B. Nagy Gabriella: Reggel
Baráth Nóra: Part részlet III.
Beretvás Csanád: Báb
Beretvás Csanád: Levélgerinc
Brzózka Marek: Relief II.
Budaházi Tibor: Alak
Bükösdi Kálmán: Paul tornya
Bükösdi Kálmán: Vincent tornya
Csernok Tibor: Ékelődés
Csízy László: Tükörkép
Darázs József: Kígyós
Dréher János: Metszés I.
Dréher János: Metszés II.
Ézsiás István: Horizontális-vertikális
Felházi Ágnes: Kind of blue III.
Fischer Balázs: Műterem lila asztallal
Földi Gergely: Félreállva
Gáll Ádám: Csonk halott fényben
Gáspár Annamária: Hoarding I.
Gyémánt László: Statue of Liberty
Halmi-Horváth László: Struktúrák I.
Halmi-Horváth László: Sturktúrák II.
Hérics Nándor: Wallpaper (zöld)
Heritesz Gábor: Indokolt kockák
Horváth László: Kapcsolódás I.
Horváth László: Kapcsolódás II.
Horváth Lóczi Judit: Circles around me I.
Horváth Lóczi Judit: Circles around me II.
Jagicza Patrícia: Nem egészen nulla
Jarmeczky István: Átmenetek II.
Jászberényi András: konvergencia@divergencia
Jászberényi-Szendőfi Éva: Prímszámok orgonája (az első darab)
Kelemen Dénes Lehel: Búcsú a régi múzsától
Kelemen Dénes Lehel: Halál délután
Kertészfi Ágnes: Miro bikája
Király György: Különös Csendek 1.
Király György: Különös Csendek 2.
Király Gábor: 41 42
Kosztándi Orsolya: 1. tétel
Kosztándi Orsolya: 2. tétel
Kovács Géza: Felemel
Könyv Kata: Fehérre
Krnács Ágota: Jelenések I. /Angyali üdvözlet
Krnács Ágota: Jelenések II. /INRI
Lányi Adrienn: Hegyvidék I.
Lányi Adrienn: Ártér III.
Louis Stuijfzand: Idő
Major Janka: Mozgó-nyugvó
Nádas Alexandra: Gondolat-ház I.
Nádas Alexandra: Gondolat-ház II.
Nádas Alexandra: Gondolat-ház IV.
NAGÁMI: Függőleges, vízszintes
NAGÁMI: 60x40x30
Nagy Dénes: Sodrás
Nagy Gábor: Lebegés
Nemes Ferenc: Képzett érdekrések
Nemes Imre: Szellemvilág 3.
Oroján István: Madár
Oroján István: Tánc
Popovics Lőrinc: Szintező
Sárkány Tamás: Szerbia kicsiben
Sejben Lajos: Ritmus
Sejben Lajos: Műteremben I.
Sejben Lajos: Műteremben II.
Serényi H. Zsigmond: Térstruktúrák osztott térben
Simó Katalin: Exit
Simó Katalin: Teremtés
Simon-Mazula Tibor: Combing #2
Sinkó János: Fosszíliák I.
Sinkó János: Fosszíliák II.
Szathmáry József: Piros alapon
Székely Móri Márta: tér sík X
Szilárd Klára: Rejtett vonalak
V. Nagy Nándor: Ördögszekér
Varga Amár László: Diszharmónikus hengerek
Varga József Zsolt: Hitében
Várhelyi Tímea: Zongoralábak eltünő motívumokkal
Vidovits Iván: Egy titok három oldala II.
Zoltai Attila: Guruló

Facebook Google+ Youtube Foursquare Twitter
 

Támogatók
delmagyar radio88 nka szegedEMMImagyarturizmus
Médiatámogatók

atv mahircityposter makotv promenad csabaradio hiros mediamotion lookup musicalinfopm reok